Witam kolorową… moja, kochaną jesień 🙂 Ona przynosi mi, jak zwykle nowe plany by zdążyć przed końcem roku… Plan na dietę, na zrealizowanie zaległości i chęć dbania o siebie. Zupełnie, odwrotnie to u mnie działa… niestety, nigdy na wiosnę chociażbym chciała, jak inni mieć motywację 🙂 A jak to jesienią, gdy dni mi się skracają, żyję szybciej bo dzień mam krótszy. Przychodzi czas na zadbanie o zdrowie, wzrasta moje zapotrzebowanie na witaminy a mój układ nerwowy, zostaje poddany kolejnemu wielkiemu wyzwaniu.

Tej jesieni, mam przyjemność testować 100% naturalne, bogate w witaminy z grupy B suplementy diety LEWITAN których receptura oparta jest na drożdżach piwowarskich. Szczególnie polecane są w okresie jesienno-zimowym.

To suplementy diety, które czerpią swoją naturalną moc z drożdży piwowarskich, od wieków wykorzystywanych w medycynie jako, naturalne oraz bogate zródło witamin i aminokwasów. Bardzo istotne jest dla mnie aby suplementy diety, które przyjmuję były jak najbardziej naturalne oraz bezpieczne dla zdrowia. LEWITAN oferuje suplementy diety 100% naturalne, wegańskie i odpowiednie dla diabetyków.

LEWITAN drożdże piwowarskie

Czym są drożdże piwowarskie LEWITAN i jakie zalety ma ich stosowanie?

Przyznam szczerze, że po raz pierwszy spotkałam się z produktami suplementacji diety, których formuła oparta jest na drożdżach piwowarskich. Zaczęłam pogłębiać moją znikomą w tym temacie wiedzę 🙂 to czego się doczytałam jest bardzo ciekawe.

Po pierwsze, wiele kobiet stosuje w swojej diecie drożdże piekarnicze, rozcieńczając je wodą co ma poprawić kondycję włosów i skóry, jest to jednak niebezpieczne dla równowagi bakteryjnej naszych jelit. Drożdże piwowarskie są natomiast bezpieczne dla naszego organizmu i mają bardzo pozytywny wpływ na jego funkcjonowanie.

Lecznicze drożdże piwowarskie otrzymuje się z surowych drożdży dolnych będących produktem ubocznym fermentacji. Drożdże Piwowarskie LEWITAN wspomagają metabolizm tłuszczów oraz węglowodanów, mają pozytywny wpływ na budowę masy mięśniowej. Są bardzo dobrym źródłem białka, szczególnie w diecie wegetariańskiej. Regulują pracę wątroby i trzustki oraz obniżają poziom cholesterolu. Uzupełniają niedobory witamin i mikroelementów. Wpływają korzystnie na układ nerwowy i co bardzo istotne… dla Nas kobietki !!!! Dbają od środka o wygląd naszej skóry, włosów i paznokci.

Produkty LEWITAN z drożdży piwowarskich można dostać w 5 różnych wersjach każda z nich ma wyżej opisane działanie. Wzbogacone o różnego rodzaju zioła posiadają dodatkowe zalety w stosowaniu:

  • Lewitan, uzupełniający niedobory witamin i mikroelementów
  • Lewitan z Arcydzięglem, (mój ulubieniec) wspomaga układ nerwowy i co najważniejsze, łagodzi objawy migreny
  • Lewitan Mięta, wspomaga proces trawienia i wykazuje korzystne działanie na górne drogi oddechowe
  • Lewitan Melisa, dobrze znana nam wszystkim melisa 🙂 o działaniu uspokajającym wpływa również pozytywnie na górne drogi oddechowe
  • Lewipollen z dodatkiem pyłku kwiatowego, o dużej zawartości antyoksydantów, zmniejsza uczucie zmęczenia oraz wspomaga odporność

Jestem po 14 dniowej kuracji i już widzę pierwsze efekty działania produktów LEWITAN. Jesienne zmęczenie mnie nie dopadło a co za tym idzie, mam znacznie więcej energii. Nie odczuwam bólu głowy a jestem… potwornym migrenowcem!!! Kolejny efekt stosowania jaki już zauważyłam, jest poprawa jakości skóry, która u mnie często skłonna do wyprysków, jest gładka i totalnie ich pozbawiona. Paznokcie rosną jak na przysłowiowych drożdżach 😉 a na poprawę kondycji włosów to jak zawsze potrzeba troszkę więcej czasu. Myślę, że 3 miesięczna kuracja przyniesie najbardziej efektowne skutki 🙂

Więcej informacji o produktach z drożdży piwowarskich znajdziecie tutaj –> LEWITAN

LEWITAN naturalne suplementy ohmylife.blog
Lewitan drożdże piwowarskie Melisa
LEWITAN drożdże piwowarskie Arcydzięgiel
Lewitan drożdże piwowarskie Pyłek kwiatowy
LEWITAN mięta drożdże piwowarskie
0 0 votes
Article Rating

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x