Najpiękniej, gdy pracę można łączyć z przyjemnością 😉 Moja weekendowa przygoda, z Mitsubishi Space Star i jej efekty fotograficzne, którymi chcę się z Wami podzielić.

W miejskiej dżungli czy całkiem półwiejskiej… jak moje okolice, samochód o małych rozmiarach oraz ekonomicznym spalaniu to idealny wybór. Taki jest właśnie Mitsubishi Space Star, mały, zgrabny a zarazem wygodny.

Jak u większości mam, tak i u mnie podróże nie są zbyt długie, często parkuję… jeżdżę z miejsca A do B i z powrotem… sklep, szkoła, praca, dom, zajęcia i tak w kółko… Dlatego wiem, że wygoda i komfort parkowania to podstawa.

Idealny w codziennych wyzwaniach Space Star którego rozmiary są dostosowane do miejskich warunków – Spełnia wszystkie wymagania, jakie mam w stosunku do samochodu :-). Jest wygodny, ładny, ekonomiczny, posiada sytem dostępu i uruchamiania bezkluczykowego, co jest ogromną zaletą chyba dla każdej kobiety. Jednak co najważniejsze, istnieje możliwość konfiguracji z automatyczną, bezstopniową skrzynią biegów CVT …a kto mnie zna ten wie, że automatyczna skrzynia to dla mnie podstawa szczególnie w mieście.

Nie będę zanudzać 🙂 nie jestem ekspertem w motoryzacji. Jednak z pewnością mogę napisać Mitsubishi Space Star to samochód w przystępnej cenie, który swietnie sprawdzi się w miejskich warunkach.

Zapraszam do galerii oceńcie Sami!!?

MM Cars Group

Mitsubishi Space Star MM Cars
Mitsubishi Space Star MM Cars
Mitsubishi Space Star MM Cars
Space Star MM Cars
Space Star MM Cars
Space Star MM Cars
Space Star MM Cars
5 1 vote
Article Rating

Udostępnij

Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x